
Підшипник 8210 (51210) МТЗ
220 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1491
+380 (50) 567-15-28
- +380 (97) 924-83-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 8210 (51210) правої і лівої опори передньої осі МТЗ.
Підшипник 51210 опори осі Д-240.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Дорожня карта |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Код запчастини | 8210 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МТЗ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴


