Гайка колектора ГАЗ, МАЗ, КАМАЗ, ЗІЛ, трактор
М8х1,0, h=8мм збіднена під ключ на 13
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Висота | 8 мм |
| Матеріал гайки | Мідь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Розмір під ключ | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Мідь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴

