Підшипник 105 (6005-2RS)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Висота | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 ₴


