Підшипник 180110 (6010-2RS).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Код запчастини | 180110 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴


