
Подшипник ШСП50 (GE50ESB). Підшипник реактивної штанги МАЗ, гідроциліндра повороту та гідроциліндру підіймання
315 ₴
- В наявності
- Код: 182
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Подшипник ШСП-50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Код запчастини | ШСП-50 |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴


