>Підшипник 180308 (6308-2RS).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Код запчастини | 180308 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма тіла кочення | Кулька |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴



