
Підшипник 6-180211 (6211-2RS) BBC-R
330 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12930
+380 (50) 567-15-28
- +380 (97) 924-83-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 180211
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Код запчастини | 180211 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴

