
Лампа поворотів-стопів жовта 12 V 21 W (BOSCH)
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12022
+380 (50) 567-15-28
- +380 (97) 924-83-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа покажчика повороту жовта 12V 21W
Лампа накала PY21W 12V BAU15S
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | BAU15S |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В |
| Функціональне призначення | Передні покажчики поворотів, Бічні покажчики поворотів, Задні покажчики поворотів |
| Код запчастини | 1987302812 |
| Діаметр лінзи | 25 мм |
| Колір світіння | Жовтий |
| Потужність | 21 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип лампи | PY21W |
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴


