
Підшипник 180304 (6304-2RSH) SKF
290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11420
+380 (50) 567-15-28
- +380 (97) 924-83-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 180304 (6304-2RSH) SKF
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Код запчастини | 180304 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴


