Сальник 115x145 балансувальника КАМАЗ
Сальник задньої ступиці ЗІЛ ГЯ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КамАЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Зовнішній діаметр | 145 мм |
| Внутрішній діаметр | 115 мм |
| Код запчастини | 133-3104036 |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Сумісність з моделлю | 5320 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | 5320 |
| Марка | КАМАЗ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴

