
Сальник 144х175х12 маточини МАЗ
230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2558
+380 (50) 567-15-28
- +380 (97) 924-83-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 144х175 маточини МАЗ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Сумісність з моделлю | 500 |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Альбіон |
| Країна виробник | Україна |
| Код запчастини | 144х175х12 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 144 мм |
| Зовнішній діаметр | 175 мм |
| Товщина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴

