Сальник 30х52х10.
Манжет 30х52.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Україна |
| Код запчастини | 2,2-30х52 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Товщина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴


