Підшипник 42212.
Підшипник NJ212.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Код запчастини | 42212 |
| Стан | Новий |
| Виробник | VBF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма тіла кочення | Кулька |
Інформація для замовлення
- Ціна: 727 ₴



