
Сальник 50х72х12-2
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11429
+380 (50) 567-15-28
- +380 (97) 924-83-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 50х72х12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Dongfeng |
| Сумісність з моделлю | 240-244 |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | 50х72х12 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Товщина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴

