Підшипник 7618 передньої маточини БелАЗ
32318
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Белаз |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Промподшипник |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 190 мм |
| Ширина | 67.5 мм |
| Код запчастини | 7618 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴




