
Шайба мідна ущільнювальна 10х14х1,5
12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1518
+380 (50) 567-15-28
- +380 (97) 924-83-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шайба мідна д10.
312482-П34.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вид шайби | Кругла |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 14 мм |
| Товщина шайби | 1.5 мм |
| Матеріал шайби | Мідь |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 ₴


