
Шайба мідна д16
10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3163
+380 (50) 567-15-28
- +380 (97) 924-83-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шайба мідна д16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Матеріал шайби | Мідь |
| Зовнішній діаметр | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина шайби | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 ₴
