
Шайба під розпилювач мідна 9х15х1,5
10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 1630
+380 (50) 567-15-28
- +380 (97) 924-83-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шайба мідна під форсунку 9х15х1,5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 15 мм |
| Товщина шайби | 1.5 мм |
| Матеріал шайби | Мідь |
| Код запчастини | ШМ9х15.0-1.0-1В |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 ₴


