
Шайба мідна д27
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 5806
+380 (50) 567-15-28
- +380 (97) 924-83-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шайба мідна д27
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Кругла |
| Метрична різьба, М | 27 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 38 мм |
| Товщина шайби | 1.5 мм |
| Матеріал шайби | Мідь |
| Код запчастини | 24х38х1.5 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | МІДНА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴


