
Сальник 38х62х10 (Чехія)
48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3224
+380 (50) 567-15-28
- +380 (97) 924-83-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка гумова армована 38x62/10 WAS NBR DIN 3760 (пр-во Rubena)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Код запчастини | 2,2-38х62-10 |
| Сумісність з маркою | МТЗ |
| Сумісність з моделлю | 80 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 ₴

