
Шайба насос масл. мідна д18х24х1,5
15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 5969
+380 (50) 567-15-28
- +380 (97) 924-83-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шайба мідна д18х24
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Кругла |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Матеріал шайби | Мідь |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина шайби | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Мідь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴
