
Сальник 70х92х12х16 хвостовика КамАЗ, правий
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 5107
Відправка з 03 травня 2026+380 (50) 567-15-28
- +380 (97) 924-83-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник КамАЗ 70х92, правий.
864180.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Ширина | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 92 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 864176 |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | КАМАЗ |
| Модель | 5320 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴


