Топ продаж

Сферичний роликовий підшипник 3609 (22309 MW33), 53609.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Код запчастини | 3609 |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Ширина | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 215 ₴
