
Диск відрізний по металу і нержавіючої сталі NINJA ТМ "VIROK" 230х22.23 мм, 2,0 мм
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4350
+380 (50) 567-15-28
- +380 (97) 924-83-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний по металу і нержавіючої сталі NINJA ТМ "VIROK" 230х22.23 мм, 2,0 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | NINJA |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Шифер, Нержавіюча сталь, Сталь, Хром, Метал, Латунь, Мідь, Алюміній, Металопластик |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴
